ALTAY VAROL - AMAN AMAN, VAH VAH! | Denizli Hizmet Gazetesi -

AMAN AMAN, VAH VAH!
ALTAY VAROL

                    Facebook'ta Paylaş     |    

20/4/2018
Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Eskişehirspor Teknik Direktör Yılmaz Vural, fizyoterapist Uğur Aydın'ı da toplantıya dahil etti. Toplantıda fizyoterapist futbolcuların son durumu ile ilgili bilgiler verdi.  
Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, Denizlispor ile oynayacağı maçın kırmızı-beyazlılar için ‘Kurtuluş Savaşı’ niteliğinde olduğunu söyledi. Nuri Asan Tesisleri'nde açıklamalarda bulunan Karayılmaz, bu maçın değerinin diğer maçlardan daha fazla olduğunu belirterek, şehir olarak gereken her adımı attıklarını ifade etti. 
Bu iki kulüp, son bir haftadır hemen hemen her gün basın toplantıları düzenleyerek camialarını ve kamuoyunu bilgilendiriyor. Denizlispor’da ise yöneticiler, twitter ve facebook üzerinden sürekli olarak ilgisizlikten, kendilerine sahip çıkılmamasından yakınıyor. Haklı oldukları yerler yok mu; var tabiî ki. Ama her şeyin bir sırası, bir ortamı var. Destek denilen şey para. Denizlispor bu durumdayken parayı bahane ederek işini yapmayan bu kente, bu kulübe en büyük ihaneti yapıyordur. Bir de Denizlispor’a destek verilmesi gerektiğini söyleyip, hiçbir şey yapmayanlar var ki; onlarla ilgili yazacak bir şey bulamıyorum. Hem Denizlispor’un başarılı olmasını istediğini söyleyeceksin, hem ahkam keseceksin hem de bırak elini, parmağını bile kıpırdatmayacaksın. Ben bunları yemiyorum, yiyen varsa afiyet-şeker olsun. 
Neyse, gelelim asıl konuya; 31 Ocak tarihli ‘YALNIZLIĞA MAHKUM KALACAKSINIZ’ başlıklı yazımı, “Haluk Ulusoy Tesisleri’ne kapanarak bu kulübü yönetmeye devam ettiğiniz, çevrenizde ne olup bittiğini görmemek için çırpındığınız sürece, yalnızlığa mahkum kalacaksınız. Bu yalnızlık emeklerinizi heba eder, ona yanarım” cümleleriyle tamamlamıştım. 
Tesislerde; başları ellerin arasına alarak, ‘Ne yapacağız’ diye kara kara düşünmekle sorunlar çözülmüyor. Hem Eskişehirspor hem Samsunspor’un Denizlispor’dan daha çok borcu, bu iki kulübün futbolcularının, Denizlisporlu futbolculardan daha çok alacağı var. Ama iki kulüp de moralini yüksek tutmaya, camialarını ligde kalmayı başaracaklarına inandırmaya, onların desteğini almaya çalışıyor.  
Bizdeki durum; yazımın başlığındaki gibi ‘Aman aman, vah vah’ 
Bugünler ah-vah çekilecek, şikayet edilecek günler değil, hiçbir şey bitmeden gerekenlerin yapılması gereken günler. Yapılmazsa; zaten ah-vah çekecek uzun bir dönem kendiliğinden gelecek. 


Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018