ALTAY VAROL - NE HALİSİNASYON NE DE DEJAVU | Denizli Hizmet Gazetesi -

NE HALİSİNASYON NE DE DEJAVU
ALTAY VAROL

                    Facebook'ta Paylaş     |    

20/4/2018
“Ligin 2.haftasında Karabük deplasmanında mağlup olduktan sonra yazdığım yazıda, Denizlispor’un kaliteli bir takım olduğunu yazmıştım. Aynı düşüncelerimi sürdürüyorum. Bu takım ligdeki birçok takımdan daha kaliteli bir takım ve yaşadığı onca olumsuzluğa rağmen ligde kalacak. Ben inanıyorum.” 
Karabük deplasmanı kelimesini okuyunca bir yanlışlık olduğunu sanabilirsiniz ama değil. Yukarıda okuduğunuz yazı, tam 2 yıl önce 20 Nisan 2016 tarihinde “BEN İNANIYORUM” başlıklı köşe yazımın son bölümüymüş. (Dün sabah Facebook ‘Altay, seni ve burada paylaştığın anıları önemsiyoruz. 2 yıl önceki bu gönderiyi hatırlamak isteyebileceğini düşündük’ diye hatırlattı)  
Facebook iyi düşünmüş! Zira bugünkü köşe yazımda Samsunspor maçıyla ilgili bir şeyler yazmaya hazırlanırken, önüme bugünü aratmayan 2 yıl önceki düşüncelerimi hatırlattı. 
Yazımın girişindeki o paragrafı, yani 20 Nisan 2016 tarihli o yazımın son bölümünü bir daha okumanızı istiyorum. Ondan sonra, bu paragraftan itibaren bugünkü yazımı okumaya devam edebilirsiniz.  
Okuduysanız, devam ediyorum. 
Ligin 2.haftasında Karabük deplasmanında mağlup olduktan sonra Denizlispor’un kaliteli bir takım olduğunu yazmışım 2 sezon öncesindeki 32.haftada.  
Yani bugünkü gibi. 
Denizlispor’un kaliteli bir takım olduğunu sürekli olarak yazılarımda yer veriyorum. O dönemde yaşadığı onca olumsuzluğa rağmen ligde kalacağını yazmış, buna inandığımı belirtmişim.  
Yani bugünkü gibi. 
O dönemin takımı beni nasıl yanıltmadıysa, bugünkü takım da yanıltmayacak.  
2 Yıl önce 20 Nisan’da yazdığım yazıyı nasıl bitirdiysem, 2 yıl sonra 21 Nisan’daki yazımı da aynı cümleyle bitiriyorum. 
“Ben bu takımın ligde kalacağına inanıyorum” 


Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018