ALTAY VAROL - BİRKAÇ GÜNE KALMAZ… | Denizli Hizmet Gazetesi -

BİRKAÇ GÜNE KALMAZ…
ALTAY VAROL

                    Facebook'ta Paylaş     |    

18/5/2018
Denizlispor’un olağan genel kuruluna 10 günlük bir süre kaldı. Şöyle baktığınızda sanki kimse ilgilenmiyor, kulüp sahipsiz kalacak gibi bir hava olsa da, aslında bir değil, birkaç talibin hazırlık yaptığını anlamak pek zor değil. 
Dün gazetemizi okuyanlar, Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla ile yaptığım röportajı okumuştur. Geride kalan sezonun değerlendirmesi ağırlıklı bir röportajdı. Zaten benim de bu röportajı yapmamın amaçlarından biriydi. Bizim bilmediğimiz, gözden kaçırdığımız neler yaşanmıştı geride kalan sezonda. Özellikle yabancı futbolcu dosyalarının nasıl kapatıldığını, 3 puan cezasının son anda nasıl önlendiğini saat saat anlattı sayın Atilla. Sorduğum tüm soruları cevaplandırdı ancak cevapların arasında yazılmamasını rica ettiği açıklamaları da oldu. Zaten röportajların çoğunda, bir bölümü hep sohbete kayar. O sohbet bölümü aslında en can alıcı noktadır yaşananları anlatmak için. 
Başkan Mustafa Üstek’in ısrarla göreve devam etmeyeceğini açıklamasına rağmen, Taner Atilla Üstek’in görevi sürdürebileceğine inanlardan biri. Üstek’in büyük fedakarlıklar yaptığını ancak karşılığında hak ettiği saygıyı göremediğini ifade eden Atilla, kongre gününe kadar her an her şeyin değişebileceğini söyledi. 
Üstek’in yanı sıra Zafer Katrancı, Mehmet Özsoy gibi isimler de konuşuluyor. Listelerini tamamlayarak ‘Görev senin’ denmesini bekleyenler olduğu da yazılıp, çiziliyor. Hiç beklemediğimiz bazı isimlerin de gündeme gelmesi kimseyi şaşırtmasın. Zira 2 sezon önce Mustafa Şavluk gibi bir örnek karşımızdayken ve bu işler siyaset dizaynlı giderken hiçbir şey sürpriz olmaz. 
Elbette birileri bu göreve gelecek. Denizlispor’un kayyuma kalma gibi bir riski yok. Ya 27 Mayıs ya da 3 Haziran günü Yeşil siyahlılar için yeni bir dönemin kapıları açılacak.  
Mevcut borç resmi olarak 19 milyon TL. Aday olmayı düşünenlerden merak edenler varsa bir yere not alsınlar. Haydi biraz da sağa sola olsun 20 milyon TL civarında bir borçla birlikte görev alınacak.  
Şu anda Spor Toto 1.Ligde borcu olan takımların içinde borcu belki de en döndürülebilir kulüplerden biri Denizlispor. Büyük bir hata yapılmazsa gelecek sezon puan silme cezası da almayacak.  
Olağan genel kurul öncesi olağanüstü bir durum söz konusu olmazsa, kongre öncesi yani 3-5 güne kadar yeni başkanı da öğreniriz. 


Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018