ALTAY VAROL - BU HAVA KORUNMALI | Denizli Hizmet Gazetesi -

BU HAVA KORUNMALI
ALTAY VAROL

                    Facebook'ta Paylaş     |    

31/5/2018
Denizlispor’da son dönemde yaşananlar, gelecek sezon öncesi hem camianın umutlarını artırıyor hem de yönetimin elini rahatlatıyor. 
Öncelikle 26 Mayıs akşamı düzenlenen 52.yıl kutlamalarında katılımın ve coşkunun yüksek olması, son yıllarda kaybolmaya yüz tutan birlik ve beraberliğin yeniden sağlanacağı izlenimini verdi. Son dönemlerde böyle bir kutlama görmemiştik. Bu organizasyonu yapan taraftarlara teşekkür etmek gerekir. Yönetimin de kongreden bir gün önceki bu kutlamaya katılması önemliydi. Taraftar ve yönetim kongre yapılmadan birlikte yola koyulmuştu o akşam. 
1.Ligdeki 8 sezonun 6’sında son haftalara düşme korkusuyla giren Denizlispor’da sportif bir başarıdan söz etmek elbette mümkün değil. Başarısızlıklar da desteğin azalmasına sebep oluyor. Her başarısızlık taraftarı ve camiayı kulüpten biraz daha uzaklaştırıyor. Bu sadece Denizlispor’da değil, başarısızlığa yelken açan kulüplerin büyük bölümü açık denizlerde boğulup gidiyor. 
Yeni sezon öncesi olağan genel kurulun yapılarak yönetimin hemen seçilmesi, Haziran ayına girmeden yeni yönetimin görev dağılımı yaparak yeni sezon hazırlıklarına başlaması, bunun yanı sıra yıllardır yüzleri gülmemesine rağmen takımına sahip çıkan taraftarların verdiği desteği önemsiyorum. 
Yakalanan bu olumlu havanın sürdürülmesi gerekiyor. Bu havanın sürdürülmesi konusunda görünen o ki, top tamamen yönetimde. Takımın teslim edileceği teknik direktör, özellikle de dış transferde takıma kazandırılacak futbolcuların isimleri bu havanın ne kadar sürdürülebileceğini, bu desteğin ne kadar devam edeceğini de ortaya koyacak. 
Delegeden yetki alan yönetimin, şu anda taraftardan da destek aldığını görüyoruz. Özellikle sosyal medyada bunu görmek, ölçüsünü anlamak mümkün. Bu dönemlerde eleştiriler de yoğun görülecektir. Gelen teknik direktörü beğenmeyenler de, alınacak futbolcuları yetersiz bulanlar da olacak.  
Biz yine eleştirilerimizi sürdüreceğiz. Doğruyu herkes görüyor, mühim olan eksik ve yanlış olanları ortaya çıkarmak. Bu da bizim görevimiz olacak.  


Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018