Bugün 23 Nisan 2014 Çarşamba RESMİ İLANLAR| Üye Girişi| Bize Ulaşın |Künye |Reklam |Ana Sayfa  
  GÜNDEM-ASAYİŞ   SİYASET   EKONOMİ   TARİH   EĞİTİM   SAĞLIK   MAGAZİN   SPOR   YAŞAM-İNSAN   KENT-İLÇELER   CHP   AKP   MHP
Denizli Hizmet Gazetesi - DENİZLİ’DE YEREL TELEVİZYONLARIN İHALESİ YAPILDI

DENİZLİ’DE YEREL TELEVİZYONLARIN İHALESİ YAPILDI
Radyo Televizyon Üst Kurulunun 27 Haziran tarihinde yaptığı Yerel ve Standart Çözünürlüklü TV Yayın Lisansı Sıralama ihalesi tamamlandı. Yapılan ihaleye Denizli’de yayın yapan ART TV, DEHA TV, DRT TV ve Genç Radyo katıldı. İhale ile birlikte Denizli’de yayın yapan kanallar RTÜK’e toplam 384 bin TL para ödeyecek.
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından, Burdur, Çankırı, Çorum, Mersin, Denizli, Düzce, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir ve İzmir illerine yönelik, Karasal Sayısal Televizyon Yayın Lisansı Sıralama İhalesi Ankara’da yapıldı. Açık teklif usulüyle yapılan sıralama ihalesinde teklif veren kuruluşlar ihaleye giderek, frekansları almak için açık attırmaya girdi. Yapılan ihaleyle birlikte Denizli’de yayın yapan 3 televizyon ile 1 radyo kanalı frekansları toplam 384 bin TL para ödeyecek.  
 
Yapılan ihale ile birlikte ART 112 bin TL ile ihaleyi kazandı ve ilk sırada yer aldı. İkinci sırada DEHA Televizyonu 96 Bin TL ile frekans ihalesinden ikinci sırayı, DRT Televizyonu da 96 Bin TL ile ihalede 3. sırada yer aldı. İhaleye giren Genç Radyo’da 80 Bin TL ile frekans ihalesinde 4 sırada yer aldı.  

1/7/2013

Haberi Yazdır   |   Yorum Yaz


Bu Habere Yapılan Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
Denizli Valisi Abdülkadir Demir, çocuklara armağan edilen tek evrensel bayram olma özelliğini taşıyan 23 Nisan’ın, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti´nin çocuklara olan güveninin ifadesi olduğunu belirtti.


Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde (PAÜ) tedavi gören lösemili ve çocuk hastalar için 23 Nisan partisi düzenlendi.


Denizli’nin Sarayköy İlçesinde ´Selen-İrfan Cihan Mersin Hatıra Ormanı’ oluşturuldu.


Denizli’de 11 Nisan tarihinde Üçgen Çarşısında çıkan ve 41 işyerinin yanarak küle döndüğü yangınla ilgili gözaltına alınan bir kişi tutuklandı.


Hizmet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Altay Varol´un köşe yazısı...


Denizli’nin yanı sıra Muğla’nın Menteşe, Dalaman, Köyceğiz ve Ortaca ilçeleri ile Adana, Aydın, Karaman, Konya, İstanbul, Kilis, Çankırı, Düzce, İzmir ve Rize illerinde düzenlenen kaçak sigara operasyonunda ele geçirilen 90 bin paket kaçak sigaranın şüphelileri adli makamlara sevk edildi.


Denizli’de jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda, 4 adet deri kaplama el yazması tarih ele geçirilirken, olayla ilgili 3 kişi gözaltın alındı.


Denizli Emniyet Müdürlüğü’nden son dönemlerde ardı ardına yapılan görev değişikliklerine dün bir yenisi daha eklendi. Yapılan görev değişikliyle birlikte 8 müdür, 9 komiser ve 83 polis memurunun görev yeri değiştirildi.


Denizli’nin doğal gaz dağıtım markası Kentgaz daha da büyüyen operasyonunu bağlı olduğu Enerya Grubu’nun adı ile devam ettirecek. Denizli’de doğalgaz dağıtım markası 1 Mayıs 2014 tarihinden itibaren Enerya olacak.
HAMİT  TEKKANAT
MUHALEFET BAŞARISIZ DA!

AYFER  KÜÇÜKKAHVECİ
Bütün suç ´suprakiazmatik çekirdek´inmiş!

DENIZLI
HABER ARŞİVİ
   BAĞLANTILAR
Denizli Valiliği
Denizli Emn. Müd.
Milli Eğitim Müdürlüğü
TC Kimlik No. Öğrenme
Vergi No. Öğrenme
Telefon Rehberi
SSK
Emeklilik Tarihi
Motorlu Taşıtlar Vergisi