Bugün 17 Nisan 2014 Perşembe RESMİ İLANLAR| Üye Girişi| Bize Ulaşın |Künye |Reklam |Ana Sayfa  
  GÜNDEM-ASAYİŞ   SİYASET   EKONOMİ   TARİH   EĞİTİM   SAĞLIK   MAGAZİN   SPOR   YAŞAM-İNSAN   KENT-İLÇELER   CHP   AKP   MHP
Denizli Hizmet Gazetesi - DENİZLİ’DE YEREL TELEVİZYONLARIN İHALESİ YAPILDI

DENİZLİ’DE YEREL TELEVİZYONLARIN İHALESİ YAPILDI
Radyo Televizyon Üst Kurulunun 27 Haziran tarihinde yaptığı Yerel ve Standart Çözünürlüklü TV Yayın Lisansı Sıralama ihalesi tamamlandı. Yapılan ihaleye Denizli’de yayın yapan ART TV, DEHA TV, DRT TV ve Genç Radyo katıldı. İhale ile birlikte Denizli’de yayın yapan kanallar RTÜK’e toplam 384 bin TL para ödeyecek.
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından, Burdur, Çankırı, Çorum, Mersin, Denizli, Düzce, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir ve İzmir illerine yönelik, Karasal Sayısal Televizyon Yayın Lisansı Sıralama İhalesi Ankara’da yapıldı. Açık teklif usulüyle yapılan sıralama ihalesinde teklif veren kuruluşlar ihaleye giderek, frekansları almak için açık attırmaya girdi. Yapılan ihaleyle birlikte Denizli’de yayın yapan 3 televizyon ile 1 radyo kanalı frekansları toplam 384 bin TL para ödeyecek.  
 
Yapılan ihale ile birlikte ART 112 bin TL ile ihaleyi kazandı ve ilk sırada yer aldı. İkinci sırada DEHA Televizyonu 96 Bin TL ile frekans ihalesinden ikinci sırayı, DRT Televizyonu da 96 Bin TL ile ihalede 3. sırada yer aldı. İhaleye giren Genç Radyo’da 80 Bin TL ile frekans ihalesinde 4 sırada yer aldı.  

1/7/2013

Haberi Yazdır   |   Yorum Yaz


Bu Habere Yapılan Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
Denizli Emniyet Müdürlüğü, havaların ısınmasıyla birlikte özellikle elektrikli bisiklet sürücülerinin kask takmadıkları, trafik kurallarına uymadıkları ve vatandaşları rahatsız eden şikayetlerin geldiği belirtilerek, denetimlerin aralıksız sürdüreleceği belirtildi.


Denizli’de düzenlenen operasyonda kaçak mal ve sigara ele geçirildi.


Denizli’de Turizm Haftası nedeniyle Pamukkale’de düzenlenen törende halk oyunları ekibi ve aşçıların yaptıkları gösteriler büyük ilgi gördü.


Denizli’de geçen yıl 13 bin 20 bebek hayata merhaba derken, en çok doğum Ocak, en az doğm da Aralık ayında gerçekleşti.


Üçgen Çarşısı’nda Cuma günü akşam çıkan ve büyük hasara yol açan yangınla ilgili çalışmalar sürerken, yangının farklı noktalardan çıkmasının sabotoj ihtimalini güçlenndirdiği belirtildi.


Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, milletin söyleyeceğini seçimlerde söylediğini belirterek, “Seçimlerden önce ne söylediysek hepsi bir bir yerine gelecek. Büyükşehir ile herkes mutlu olacak" dedi.


Denizli Gazetecileri Cemiyeti (DGC) yönetim kurulu Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Osman Zolan’ı makamında ziyaret etti.


Hükümetin ekonomi politikasına tepki gösteren KESK üyeleri, Delikliçınar Meydanı’nda eylem yaparak maaş bordolarını yaktı.


Denizli’de Akkale Mahallesi’de bir tekstil firmasından çalınan çelik kasa, su kanalında bulundu.
HAMİT  TEKKANAT
ÖZERKLİK Mİ, TAVİZ Mİ?

AYFER  KÜÇÜKKAHVECİ
Bütün suç ´suprakiazmatik çekirdek´inmiş!

DENIZLI
HABER ARŞİVİ
   BAĞLANTILAR
Denizli Valiliği
Denizli Emn. Müd.
Milli Eğitim Müdürlüğü
TC Kimlik No. Öğrenme
Vergi No. Öğrenme
Telefon Rehberi
SSK
Emeklilik Tarihi
Motorlu Taşıtlar Vergisi