18:11 SİYASET

11 milyarı aşkın borcu olduğu ortaya çıkan Denizli Büyükşehir Belediyesi’nde usulsüzlüklerin ve ortaya atılan iddiaların ortaya çıkarılması için iç denetim başlatıldı.

18:05 YAŞAM

Turizm Haftası dolayısıyla sektör temsilcilerini ağırlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, ilk 5 yılda Pamukkale’ye gelen turistlerden 1 milyonunu Denizli’de ağırlamayı hedeflediklerini söyledi.

17:59 KÜLTÜR SANAT

Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel iki muhteşem konsere imza atacak. 20 Nisan’da Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konseri düzenleyecek koro ve orkestra, 23 Nisan’da da CSO ve Denizli Devlet Okulları Çocuk Koroları’nda yer alan 1600 çocukla birlikte sahne alacak.

17:58 YAŞAM

Denizli Çardak Havalimanı’ndan 2024 yılı Mart ayına 40 bin 489 yolcuya hizmet verildiği açıklandı.

17:55 YEREL HABERLER

Buldan Belediye Başkanı Mehmet Ali Orpak, Buldan’ı turizm alanında marka yapma hedeflerinin olduğunu söyledi. Başkan Orpak, “Buldan Dokuma, Kültür ve El Sanatları Festivalini olması gerektiği gibi Kültür Festivali olarak düzenleyeceğiz” dedi.

17:53 SİYASET

AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan’ın annesi Neriman Özkan hayatını kaybetti. Merhume Özkan, dün Çivril’de ikindi vaktinde kılınan cenaze namazının ardından Çivril’de toprağa verildi.

17:51 GÜNCEL

En iyi müşteri deneyimini sağlamak için sektöründe pek çok yeniliği hayata geçiren Aydem Perakende ve Gediz Perakende, mobil uygulamasını tüketicilerin hizmetine sundu. Kullanıcılar, mobil uygulama ile abonelik işlemlerinden fatura ödemelerine her türlü işlemlerini anında ve hızlı bir biçimde yapabilecek.

17:47 SAĞLIK

Doç. Dr. Ahmet Erdem hipnozla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Hipnoz’un korkulacak bir tedavi yöntemi olmadığını ifade eden Erdem, “Hipnoz, sigarayı bıraktırma, duygusal yemek yeme, kekemelik, cinsel terapi gibi birçok konuda kullanılabiliyor” dedi.

17:40 EKONOMİ

DSO Başkanı Selim Kasapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Çavuşoğlu, "Ranta dayalı ekonomi değil, üretime dayalı bir ekonominin olduğu her yerde biz varız" dedi.

17:37 SİYASET

31 Mart yerel seçimlerinin yankıları sürerken Türkiye Raporu, yaptığı anketin sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı. Anketten çıkan sonuca göre; CHP birinci parti olurken AK Parti ikinci sırada yer aldı.