Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Çobanoğlu Vatan Partisi’nin Üretim Devrimi Programı sayesinde Acıpayam ovası üretimle şenlenecek dedi. Acıpayam’ın hem tarımsal hem de hayvansal üretim açısından büyük bir potansiyel taşıdığını belirten Çobanoğlu üreticilerin desteklenmesiyle Acıpayam ve ülke ekonomisi büyük kazanç elde edecektir dedi.

TARIMSAL ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KURACAĞIZ!

Acıpayam ovasının ihya edilerek Türkiye’nin gıda ambarı olacağını ifade eden Vatan Partisi BBB adayı Mehmet Çobanoğlu Üretici kooperatifleri kurularak çiftçimizin ürünlerini değerlendireceklerini söyledi. Her yerde söylediğim gibi burada da söylüyorum. Satılan meralar geri alınacak ve çiftçi ve besicilerimizin kullanımına sunulacak diye sözlerini sürdüren Çobanoğlu Acıpayam’da Tarımsal Organize Sanayi Bölgesi kuracaklarını söyledi.

Vatan Partisi Acıpayam Belediye Başkan adayı Ahmet Çetintaş da et ve süt ürünleri kompleksi kurarak hayvancılığı destekleyeceklerini, mobilya üretimini modern üretim koşullarına uygun hale getireceklerini ifade etti. Çetintaş yapacaklarını şöyle sıraladı: “Belediyenin gelir ve giderlerini her ay halka açıklayacağız. İhaleler halka açık yapılacak. Trafik sorununu çözeceğiz. Bölge Halk Meclisleri oluşturacağız. Çalışan kadınlarımız için çocuklarını güvenle bırakabilecekleri kreşler yapacağız. Gençlerimizin sosyal yaşamın aktif bireyleri olmasını sağlamak için Belediye Gençlik Tiyatrosu kuracağız. Kamucu ve halkçı belediyecilik için oylar Vatan Partisi’ne.”    

CHP'li vekiller Başkan Çavuşoğlu'nu ziyaret etti CHP'li vekiller Başkan Çavuşoğlu'nu ziyaret etti