Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği, 48. Olağan Genel Kurulu’nu geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi. TMMOB’un Ankara’daki sosyal tesislerinde düzenlenen seçimler ile TMMOB 48. Dönem Yönetim Kurulu, Yüksek Onur Kurulu ve Denetleme Kurulu üyeleri belirlendi.

Balkanay Tmmob Yöneti̇mi̇nde (2)

ARİF BALKANAY TMMOB YÖNETİMİNDE

“Bu bayram SMA’lı çocuklarımıza umut olalım” “Bu bayram SMA’lı çocuklarımıza umut olalım”

TMMOB 48. dönem Yönetim Kurulu, şu isimlerden oluştu: Hülya Küçükaras, Cevahir Efe Akçelik, Bahadır Acar, Ekrem Poyraz, Feramuz Aşkın, Mustafa Zorlu, Yusuf Songül, Kubilay Yıldırım, Hanze Gürkaş, Özgür Topçu, Şevket Demirbaş, Ersin Gırbalar, Halil Kavak, Hüsnü Meydan, Emin Koramaz, Utkan Güneş, Deniz Özdemir, Arif Balkanay, Mustafa Özkaya, Rüştü Öztürk, Ayşegül Oruçkaptan, Orhan Sarıaltun, Esen Leyla İmren ve Sefa Apaydın.

“HAKLI BİR SEVİNÇ VE GURUR İÇERİSİNDEYİZ”

Gerçekleştirilen genel kurul ve seçimin ardından Mimarlar Odası Denizli Şubesi’nden yazılı açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada, “1954 yılında kurulan Mimar, Mühendis ve Şehir Plancıları Odalarının üst kurulu olan TMMOB örgütünün 31 Mayıs-2 Haziran tarihlerinde Ankara’da gerçekleşen 48. Olağan Genel Kurul’a Mimarlar Odası Denizli Şubesi olarak katılım sağladık. Bu dönem Şube Genel Kurul Delegemiz olan Arif Balkanay, TMMOB Merkez Yönetim Kurulu adayımız idi. Yapılan seçimler sonucunda adayımız Arif Balkanay, Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmiştir. Denizli Şube olarak ilk kez temsil edeceğimiz bu kurula üyemizin seçilmesinden dolayı haklı bir sevinç ve gurur içerisindeyiz. Örgüt olarak mesleğimiz ve ülkemiz için yapılacak çok şey olduğunun farkında ve bilincindeyiz” denildi.

Kaynak: Haber Merkezi