Denizli’de 31 Mart 2024’te yapılan yerel seçimlerde büyük yıkım yaşayan AK Parti’de kurmaylar bir araya geldi. AK Parti Denizli İl Başkanlığında gerçekleştirilen toplantı İl Başkanı Yücel Güngör’ün başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, önceki dönem Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe başkanları ve parti teşkilatı katıldı.

Ak Parti̇’de Seçi̇m Starti Veri̇ldi̇ (1)

“SEÇİM ÇALIŞMALARINA ŞİMDİDEN BAŞLADIK”

"19 Mayıs, umudun ve bağımsızlığın simgesidir" "19 Mayıs, umudun ve bağımsızlığın simgesidir"

“Milletimizi kararı her zaman başımızın üstündedir” diyen Başkan Güngör, “İlçe belediye başkanlarımızı ziyaret ettim. Yapılan ve yapılacak olan projeleri istişare ettik. AK Partili belediye başkanlarımız ‘Gerçek Belediyecilik’ çatısı altında ilçelerine hizmetkâr olmaya devam edecekler. 31 Mart yerel seçimde aziz Milletimiz bir kararını verdi. Milletimizin kararı her zaman başımızın üstündedir. Şimdi hedefimiz ise 2028 genel ve 2029 yerel seçimleri çalışmalarımıza şimdiden başladık. İlimizde, ilçelerimizde taş taş üstüne koymaya devam edeceğiz. Beklenen hizmetleri halkımıza sunmaya devam edeceğiz. Ankara’da milletvekillerimizle birlikte koordineli olarak çalışmayı sürdüreceğiz. Milletin adamı genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hedefleri doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz. Yerel seçim sonucunun şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“ÇOK GÜZEL FARKLI HİZMETLERİ HAYATA GEÇİRDİK”

Çok yoğun ve hareketli bir seçim dönemini geride bıraktıklarını ifade eden önceki dönem Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “AK Parti teşkilatlarının her kademesinde gece gündüz yılmadan, yorulmadan çalışan teşkilat mensuplarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Halkımız Denizli’mize iki dönem hizmet etme fırsatını bize verdi. Görev sürem boyunca kent için hemşerilerimiz için çok güzel farklı hizmetleri hayata geçirdik. Önemli projelere imza attık. Şehrin çehresini hep birlikte değiştirdik. Çok yoğun ve hareketli bir seçim dönemi yaşadık. Bu süreçte teşkilat üyelerimizin her zaman desteklerini ve yardımlarını gördüm. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Bende AK Parti’nin bir mensubu olarak teşkilatlarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğim. Bu şehri ve bu şehrin insanlarını çok seviyoruz. Denizli her şeyin en güzelini hak ediyor” diye konuştu.