Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, bölgedeki ve kentteki sanayicilere faydalı birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda TMMOB Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesi işbirliğinde Denizli OSB Konferans Salonu’nda “2024 Sızdırmazlık Sistemleri Konferansı” gerçekleştirildi.

“İLGİ GÖSTEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Rotaseal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kutlu ve firmanın Ar-Ge Müdürü Mohsen Pirani’nin konuşmacı olarak yer aldığı konferansta katılımcılara mekanik salmastra konusunda bilgiler verildi. 2 oturumda gerçekleşen etkinlik hakkında bilgiler veren Gökhan Kutlu; “Düzenlediğimiz etkinlikte bizlere ev sahipliği yapan Denizli OSB Müdürlüğümüze çok teşekkür ederiz. Yoğun bir katılımla konferansımızı gerçekleştiriyoruz. Amacımız katılımcılarımıza üretimini gerçekleştirdiğimiz mekanik salmastra ve döner bağlantı ekipmanları gibi konularda bilgiler vermek. Katılımcılarımızın merak ettikleri sorulara yanıt bulmalarını sağlamak. İlgi gösteren herkese teşekkür ederiz” dedi.

Denizli Osb’de Sızdırmazlık Sistemleri Konferansı Düzenlendi (2)

Merkezefendi'de kurban kesim yerleri belirlendi Merkezefendi'de kurban kesim yerleri belirlendi

“VERİMLİ BİR ETKİNLİK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Keyifli bir etkinlik olduğunu ifade eden Ar-Ge Müdürü Mohsen Pirani, “Yaptığımız sunumlarla katılımcılarımızı bilgilendirdik. Firmamız ve ürettiğimiz ürünlerle ilgili merak edilenlere de yanıt verdik. Teknik ekipler ve satın alma tarafına ağırlık vererek ürün çeşitliliği, montaj kısmı ve yaşanabilecek sorunlar ile çözüm yolları hakkında bilgiler verdik. Oldukça verimli bir etkinlik olduğunu düşünüyorum” ifadelerine yer verdi.

İHA

Kaynak: İHA