Denizlili hayırsever iş insanı İbrahim Tan, Pamukkale Üniversitesi Hastanelerine ambulans bağışında bulundu. Geçtiğimiz yılın Eylül ayında da bağışta bulunan Tan, 7 ayda 2’nci kez bağışta bulunarak alkış topladı. Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Rektör Yardımcıları; Prof. Dr. Necip Atar ve Prof. Dr. Durmuş Akalın, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman İsmail Özdel, Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Çelik ile birlikte ziyarete gittikleri Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan tarafından PAÜ Hastanelerine bağışlanan ikinci ambulansı teslim aldı.

İş Insanı İbrahim Tan Paü’ye Ambulans Bağışladı (4)

 “ALLAH RAZI OLSUN DESELER BİZİM İÇİN YETERLİ”

“Biz geçen sene bir ambulans hediye ettik. Üniversitenin bir ambulansı oldu fakat bunun da yetmediğini öğrendik” diyen İbrahim Tan, “Sonra ikinci bir ambulansı aldık. Bugün de teslim ediyoruz. İnşallah vatana millete hayırlı olur. Burada ambulansla gelecek hastanın bir tanesinin ‘Allah razı olsun’ demesi bizim için yeterlidir. Pamukkale Üniversitemize hayırlı uğurlu olsun. Başka bir ihtiyaç olduğunda da daima Pamukkale Üniversitemizin yanındayız” dedi.

İş Insanı İbrahim Tan Paü’ye Ambulans Bağışladı (2)

Denizli Horozu satışları başlıyor Denizli Horozu satışları başlıyor

“BENİ MUTLU EDEN ŞEY, BİZİM İHTİYACIMIZI BİZDEN HABERSİZ GÖRMESİDİR”

Ziyarete ambulans hediye edileceğini bilmeden geldiğini söyleyen PAÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, “Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim Tan, Üniversitemiz Hastanelerine ikinci defa ambulans bağışlamış oldu. Sayın İbrahim Tan Bey’in bu bağışı yapması bizi ayrıca mutlu etmiştir. Hediyenin altında beni mutlu eden şey, bizim ihtiyacımızı bizden habersiz görmesidir. İkinci ambulansa olan ihtiyacımızı görerek, ambulansı gizliden hazırlayarak bize sürpriz yapmasıdır. Bugün, bu ziyarete ambulans hediye edileceğini bilmeden geldim. Kendisinin bu bağışı da Sayın İbrahim Tan Bey’in ne kadar büyük bir kişilik olduğunu bize gösterdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Nice hastalara şifa kaynağı olsun” dedi.

İş Insanı İbrahim Tan Paü’ye Ambulans Bağışladı (3)

TAN’A PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Ziyaretin devamında Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ve beraberindekiler Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan eşliğinde Tan Tekstil’de incelemelerde bulundular. Ziyaretin sonunda ise Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, İbrahim Tan’a teşekkür plaketi takdim etti.