Denizli’de makine sanayicileri tarafından kurulan MAKSİAD (Makine Sanayici İş Adamları Derneği) teşkilatlanmasını sürüyor. Sektör temsilcileri Türkiye’nin dört bir yanında teşkilatlanmanın içinde yer alarak katkı sağlıyor. Bu kapsamda İstanbul Şubesi 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı, İstanbul’da yoğun katılımla gerçekleştirildi. Toplantı, BOF Hotel Business'de MAKSİAD Genel Başkanı Mehmet Sarı, AHİSİAD Genel Başkanı İbrahim Çam, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı İmdat Köseoğlu, IMES Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar, ENOSAD Genel Sekreteri Tuncay Soydaş ve MAKSİAD üyelerinin katılımıyla düzenlendi. Genel kurulda, Kerim Koç İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

Maksi̇ad Türki̇ye Gündemi̇nde(3)

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Toplantıda bir konuşma yapan Genel Başkan Mehmet Sarı, yeni dönemde Kerim Koç ve yönetim kuruluna başarılar dileyerek, MAKSİAD'ın ülke genelinde şubeleşme çalışmalarının devam ettiğini ve makine sektörünü daha da ileriye taşımak için kararlılıkla çalıştıklarını vurguladı. Sarı, “Şubeleşmemiz ülkemizin her bölgesinde gerçekleşecek. Bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Makine sektörünü ileriye taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Maksi̇ad Türki̇ye Gündemi̇nde(4)

KOÇ; “BİZE GÜÇ VERİYOR”

Emniyet binası Bereketler’e yapılacak Emniyet binası Bereketler’e yapılacak

Şube Başkanı Kerim Koç ‘ MAKSİAD olarak İstanbul’da yeni dönemde farklı projelere imza atacağız. Yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İstanbul’da sektörümüz ile ilgili adımlar atacağız. Genel kurula katılarak destek veren kıymetli misafirlere teşekkür ederim. Bu destek, makine sanayisini ileriye taşımak için bize güç veriyor” şeklinde konuştu.

Maksi̇ad Türki̇ye Gündemi̇nde(2)

Kaynak: Haber Merkezi