Vatan Partisi Honaz Belediye Başkan adayı Ahmet Gündüz Pazar yerlerini ziyaret etti, kahvehane toplantıları yaptı. Sıcak ve içten geçen seçim çalışmasında vatandaşlar Gündüz’e büyük ilgi gösterdiler. Seçim sisteminin adil olmadığını belirten Gündüz, bazı partilerin hazineden seçim yardımı aldıklarını ve haksız bir rekabet olduğunu ifade etti. Vatan Partisi iktidarında hazineden seçim yardımını mutlaka kaldıracaklarını söyleyen Vatan Partisi Honaz Belediye Başkan adayı Ahmet Gündüz yeniden aday olan mevcut Belediye Başkanlarının da kamu çalışanları gibi istifa etmesi gerektiğini ifade etti.

Ahmet Gündüz sözlerini şöyle sürdürdü: “Mevcut Belediye Başkanları Belediyenin tüm olanakları kullanarak seçim çalışması yürütüyor. Bu durum hem haksız rekabet hem de kamu malının özel amaçlarla kullanımı demek. Seçimler o nedenle gerilime neden oluyor. Ülkemizin bölünmeye değil birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Bu koşullarda yurttaşlarımız seçmen iradesini özgürce kullanamıyor.

BELEDİYE; İŞ KAPISI DEĞİL, İŞ YARATAN BELEDİYE OLACAK!

Şevkan, Acıpayam Belediyesi’nin borcunu açıkladı Şevkan, Acıpayam Belediyesi’nin borcunu açıkladı

Seçim kampanyalarının en önemli argümanı “senin oğlunu, senin kızını Belediyede işe alacağım” şeklindeki vaatler oluyor. Biz belediyede gereksiz personel istihdam eden değil üreten belediyeyi yaratarak insanlara iş olanağı sağlayan belediye olacağız. Daha çok metropollerde doğa ve çevreye zarar veren belediyecilik anlayışı artık küçük yerleşim birimlerimize kadar inmiştir. Bizim yönetimimizde doğa ve çevre korunacaktır. Yaşlımız, engellimiz çağdaş bakım ve yaşam ortamına kavuşacaktır. Mutlaka güvenli, sağlıklı, çağdaş yaşlı bakım evleri yapacağız.”