İstişare toplantısına AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, il başkan yardımcıları ve il yöneticileri, önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti ilçe başkanları, İlçe belediye başkanları ve adayları ve büyükşehir belediye meclis üyeleri katılım sağladı. Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, toplantıda yeni dönemde yapılacak çalışmaları ve AK Parti’nin Türkiye’ye sağladığı kazanımları anlattı.

“Eksi̇kli̇kleri̇mi̇zi̇ Tamamlayacağiz” (2)

Başkan Doğan gençleri yalnız bırakmadı Başkan Doğan gençleri yalnız bırakmadı

“YENİ ZAFERLERE MİLLETİMİZLE BİRLİKTE İMZA ATACAĞIZ”

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, “1 Mart Yerel seçimlerinde milletimiz bir karar vermiştir. milletimizin kararı başımızın üzerindedir. Bizim rotamızı bugüne kadar milletimiz çizmiştir bundan sonrada milletimiz çizecektir. Seçim galibi yine milletimiz olmuştur. Biz milletimiz bize oy verdiğinde takdir eden bize oy vermediğinde suçu milletimizde gören bir parti olmadık, olmayacağız. Denizli’mizdeki AK Parti teşkilatlarımızda görevli teşkilat mensuplarımıza seçim sürecinde gösterdikleri fedakarca çalışmalar için teşekkür ediyorum. Allah'ın izni ve Milletimizin desteğiyle 2028 ve 2029 yılında yapılacak seçimlere kadar azimle çalışacağız ve yeni zaferlere Milletimizle birlikte imza atacağız. Biz Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları çerçevesinde çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

“Eksi̇kli̇kleri̇mi̇zi̇ Tamamlayacağiz” (3)

"DEPREM BÖLGESİNDE BETON MİKSERLERİ HARIL HARIL ÇALIŞIYOR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz ise yaptığı konuşmasında, “Gelecek döneme daha güçlü hazırlanıyoruz” mesajı verdi. AK Parti’nin ülkeye sunduğu hizmetleri anlatan Yılmaz, “AK Parti iktidara geldiğinde Türkiye'nin nüfusu 65 milyondu. Yani AK Parti döneminde toplu konut ve kentsel dönüşüm projeleri ile birlikte 20 milyon insana konut üretti. Yol ve ulaşım altyapısında da geliştik, bugün 25 milyon otomobil var Türkiye'nin yollarında. Sağlık hizmetlerinde de mesafe kat ettik. Enerjide ise kurulu gücümüz bugün 105 bin megavatlara çıktı. Bunu AK Parti başardı” dedi. 20 yılı aşkın süredir, kendilerini, Türkiye’nin her alanda kendini güçlendirmesine adadıklarını ifade eden Yılmaz, “Dayanışmamızı güçlü tutarak, önümüzdeki süreçte eksikliklerimizi tamamlamamız lazım. Önümüzdeki süreçte gerekli aksiyonu alıp, moral ve motivasyon oluşturmak için hem yerel yönetimler başkanınız hem de bir abiniz olarak bir çabanın içindeyim. Allah'ın izniyle önümüzdeki süreç içerisinde parti teşkilatlarımız, partimizin stratejik kurulu hepsi harıl harıl çalışmaya devam edecek” diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı